Adataink

Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
OM azonosító: 031 598
Intézményvezető:
Rázsi Botond
 

web:
http://www.szilagyi-eger.hu

titkárság email:

eszeg@eszeg.sulinet.hu

 

001 feladatellátási hely: gimnázium

3300 Eger, Ifjúság út 2.

Központi telefonszám:
+36 36 324-808

Intézményvezető-helyettesek:
Árvai Hilda,
Barczai Tünde

 

002 feladatellátási hely: kollégium

3300 Eger, Mátyás király út 62.

Központi telefonszám:
+36 36 410-573

Kollégiumvezető:
Dudás Mátyásné

 

 

FENTARTÓI ADATOK:

Fenntartó: Egri Tankerületi Központ

Fenntartó címe: 3300 Eger, Bem tábornok utca 3.

Telefonszám: 36/795-230

E-mail: eger@kk.gov.hu

Honlap: http://kk.gov.hu/eger

Képviselő:
Ballagó Zoltán igazgató

Telefonszáma: 30/626-6280

E-mail:
zoltan.ballago@kk.gov.hu

Iskolánk Arany János Tehetséggondozó Programjának előkészítő évfolyama a hagyományokhoz híven az idén is elutazott a Program által országosan szervezett zánkai gólyatáborba. Szeptember 9. és 14. között a diákok a Zánkai Erzsébet-táborban igazán változatos programokon vehettek részt, melyeken nemcsak egymást, hanem önmagukat is jobban megismerhették.

A kalandparkban a bátrabbak tériszonyukat legyőzve egy akadálypályán küzdötték végig magukat, voltak, akik lézerharcban vagy éppen egy hagyományos számháborúban küzdöttek meg az ellenféllel. A tanulók mindemellett betekinthettek az íjászat és a sárkányhajózás rejtelmeibe is. A kincskereső és az aranyláz csapatépítő játékok során még inkább közel kerülhettek egymáshoz a fiatalok. A szeptemberi napsugaraknak köszönhetően még egy kis balatoni fürdőzésre is lehetőség nyílt. Esténként pedig karaoke, disco vagy táncház várta az ismerkedni vágyó diákokat.
Egy balatonfüredi kirándulás tette még színesebbé a 9. AJTP-sek számára a gólyatáborban eltöltött napokat. Az északi part fővárosában tettek egy sétát a méltán híres Tagore sétányon, megkóstolták a Kossuth Lajos-forrás vasban gazdag savanyúvízét és ellátogattak a Bodorka Balatoni Vízivilág Látogatóközpontba és a Jókai Mór Emlékházba.
 

Mindezek fényében nem meglepő, hogy a zánkai tábor az AJTP-sek számára egyet jelent a napsütéssel, a Balaton kékjével, a változatos programokkal, az önfeledt játékokkal, barátságok és szerelmek szövődésével.

 

Keresés a cikkekben

Akadálymentes változat

 

Határtalanul projekt

Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.

Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával

Iskolai közösségi szolgálat

Hasznos linkek

Egy százalék!

Küldje el rendelkező nyilatkozatát a személyi adóbevallásával!

 

A támogatás céljai többek között:

• Tanítványaink képességeinek minél sokoldalúbb fejlesztése.

• Tanulóink jutalmazása.

• Taneszközök gyarapítása.

 

A kedvezményezett adószáma:

19142869-1-10

A kedvezményezett neve:

Szilágyis Alapítvány

 

Az alapítvány bankszámlaszáma:

11739009-20106603

 

Köszönjük támogatását!

Kapcsolódó dokumentumok:

Felhívás

Rendelkező nyilatkozat

Belépés

Design by HuGa Copyright © 2015. All Rights Reserved.